09/10 8.A 8.B 8.C 8.D
10/11 8.A 8.B 8.C 8.D
11/12 8.A 8.B 8.C 8.D

Državno prvenstvo u mačevanju Dorja Štefan osvojila srebrnu medalju

Na državnom prvenstvu u mačevanju, održanom u Zagrebu, 29. travnja 2017., učenica 2. A razreda Dorja Štefan osvojila je drugo mjesto i srebrnu medalju u disciplini floret (kategorija – djevojčice do 10 godina).

Fotografije sa državnog prvenstva u mačevanju možete pogledati u našoj foto – galeriji.

Bravo Dorja i sretno na budućim natjecanjima!

Dorja Štefan, 2. a razred, osvojila srebrnu medalju na međunarodnom turniru u mačevanju

Zagreb, 19.02.2016.

Na jednom od najjačih međunarodnih turnira u mačevanju koji se održavaju u Republici Hrvatskoj, turniru „Rapir kup“ održanom u Zagrebu, 19. 02. 2016. u organizaciji mačevalačkog kluba Rapir, na kojem su sudjelovali mačevaoci i klubovi iz čak 10 zemalja svijeta (Velika Britanija, Austrija, Izrael, Bugarska, Slovenija, Srbija, Slovačka, Češka, Italija i Mađarska), učenica 2. A razreda OŠ Jordanovac, Dorja Štefan, osvojila je drugo mjesto u kategoriji djevojčica do deset godina u disciplini „Floret“.

Dorja Štefan mačevanjem se bavi od svoje sedme godine, a uz navedeno drugo mjesto na međunarodnom turniru „Rapir kup“, osvojila je i 3. mjesto na VMD kupu, te trenutno zauzima 2. mjesto u ukupnom poretku Hrvatske mačevalačke lige za djevojčice i dječake do 10 godina starosti (nakon održanih 5. kola od ukupno 6.).

Fotografije sa međunarodnog turnira u mačevanju možete pogledati u našoj Foto - galeriji, a video snimku možete vidjeti klikom na ovu poveznicu.

Bravo Dorja i sretno u budućim nastupima!

Učenica sedmog razreda Nika Dolić osvojila je prvo mjesto na natjecanju iz brzinskog rolanja

Hrvatski Inline Cup je održan na pisti Zrakoplovno-tehničkog centra u Velikoj Gorici. Nika Dolić je pobjednica ukupnog poretka na kratkim (100 m) i dugim prugama, takozvanom polumaratonu (21 km). Iako najmlađa od sedam natjecateljica, Nika je u polumaratonski cilj stigla čak 3 kilometra ispred konkurencije, što svjedoči o talentu naše učenice. Osim što je bila najmlađa natjecateljica, Nika je na polumaratonskoj utrci sudjelovala prvi put, postigavši odmah zavidan rezultat. Nada se kako će upravo taj rezultat pripomoći razvoju njene buduće sportske karijere. Kako sama priznaje, utrka je bila naporna, ali vjeruje da se trud isplatio i nastavlja stremiti rezultatima koji bi je vinuli u sam vrh ovog zanimljivog sporta.

Od srca joj čestitamo i želimo još puno medalja!

Petar Jukić uspješan na natjecanju iz robotike

Učenik naše škole Petar Jukić (5.b) sa svojim je timom Gradionice osvojio drugo mjesto na natjecanju iz robotike za Adria regiju održanom 4.2.2017. u Dobrovi, Slovenija.  Petrova je ekipa u jakoj konkurenciji od 26 najboljih timova iz Slovenije, Srbije i Hrvatske, osvojila pehar za drugo mjesto u kategoriji Robot Game – natjecanje robota kojeg su sami konstruirali i programirali, u izvršavanju posebno dizajniranih zadataka/misija.
Čestitamo!

Fotografije možete pogledati u našoj Foto-galeriji.

Fani Viličić na Državnom prvenstvu u gimnastici

Učenica 5.a razreda Fani Viličić 5.a  na Državnom prvenstvu u gimnastici održanom u Nedelišću 5.11.2016. osvojila je treće mjesto u disciplinama: preskok, dvovisinske ruče i višeboj.
Čestitamo našoj učenici na osvojenim medaljama!!

Fotografije su u Foto-galeriji.

Klizačko natjecanje - Kiara Jakuš Ogrinc

Kiara Jakuš Ogrinc učenica 2.A razreda na međunarodnom natjecanju u umjetničkom klizanju „28 Golden Bear“, na kojem je sudjelovalo 25 zemalja i tristotinjak klizača u šest kategorija osvojila je 5. mjesto u kategoriji „Chicks“

Također je i na istom natjecanju izravno sudjelovala u humanitarnoj akciji u organizaciji Klizačkog kluba Medveščak prikupljajući prihod dobrotvorne prodaje plišanih igračka koji su kao klub potom donirali „Dječjoj bolnici Donja Bistra“.

Fotografije možete pogledati u našoj Foto - galeriji, a video snimku možete vidjeti klikom na ovu poveznicu.

USPJESI NAŠIH UČENIKA: NATJECANJA - ŠKOLSKA GODINA 2015./2016.