MALONOGOMETNI TURNIR „SPORTOM PROTIV NASILJA“ 2019.
Autor: Darko Šlehta, 13. 11. 2019.

MALONOGOMETNI TURNIR „SPORTOM PROTIV NASILJA“ 2019.

Organizator:

VIJEĆE ALBANSKE MANJINE GRADA ZAGREBA U SURADNJI S NOGOMETNIM KLUBOM NUR POD POKROVITELJSTVOM GRADSKOG UREDA ZA SPORT I MLADE

U subotu 9. studenog 2019. održan je malonogometni turnir „Sportom protiv nasilja“ za učenike sedmih i osmih razreda osnovnih škola grada Zagreba. Turnir simboličnog naziva, osmišljen je kao vrlo bitna poruka i podsjetnik društvenoj zajednici da smo svi protiv nasilja u društvu i školama.

Na turniru je sudjelovalo ukupno 8 osnovnih škola iz grada Zagreba među kojima i OŠ Jordanovac. Kao škola želimo aktivno sudjelovati i podržati manifestacije ovog karaktera, stoga nam je bilo zadovoljstvo nastupiti na turniru gdje je prevladavala samo dobra volja, sportski duh i zabava.

Nakon aktivnog turnirskog dijela slijedilo je ugodno druženje i ručak gdje su učenici mogli uživati u raznim specijalitetima albanske kuhinje.

Zahvaljujemo našim dragim učenicima koji su sudjelovali i predstavljali svoju školu!

Fotografije možete pogledati u našoj Foto-galeriji

Prof. Marion Špehar