Izložba Udruge hrvatskih učitelja likovne izobrazbe
Autor: Darko Šlehta, 25. 5. 2018.

I ove godine Udruga hrvatskih učitelja likovne izobrazbe organizirala je izložbu dječjih radova. Tema ovogodišnje izložbe bila je „Očuvanje baštine tradicijske i suvremene arhitekture Republike Hrvatske“. Izložba se kao i svake godine, održava u Muzeju Mimara. Ponosni smo što možemo reći da su  na izložbi svoje radove izložile i četiri naše učenice 3.c razreda PŠ Kozjak. To su Tara Roki, Mia Čukman, Sofija Mašić i Ella Pavičić, pod mentorstvom učiteljice Maje Baran. Izložba je otvorena do 26. svibnja 2018.godine, a radove naših učenica, osim na izložbi možete pogledati i u našoj Foto-galeriji.