Književni susret s Božidarom Prosenjakom
Autor: Darko Šlehta, 4. 12. 2017.

U srijedu 29. studenog 2017. našu školu posjetio je književnik Božidar Prosenjak. Susretu su prisustvovali učenici trećih razreda.

Naš gost spisatelj Božidar Prosenjak je vrlo zanimljivo i dinamično predočio učenicima svoj životni put, djetinjstvo, školovanje, književni rad. Trećaši nisu poštedjeli našeg pisca ni brojnim znatiželjnim upitima i na koncu ga ispratili toplim pljeskom i riječima zahvalnosti za ugodne trenutke druženja.

Nisu izostale ni posjete i autogrami na novokupljenim knjigama autora Božidara Prosenjaka koji nije krio radost da će njegovo djelo dobiti novu generaciju čitatelja.