Neka Božić bude svima!
Autor: Darko Šlehta, 3. 12. 2017.

Osnovna škola Jordanovac i ove godine podupire akciju „Neka Božić bude svima“ koju organizira udruga Facebook humanitarci, a kojoj je osnovna misija pomoći ljudima slabijeg imovinskog statusa, samohranim majkama s djecom, osobama s invaliditetom, starijim osobama i onima koji se trude naći posao a ne nalaze ga.

U ovo predbožićno vrijeme volonteri Udruge za obitelji slabijeg imovinskog statusa žele složiti lijepe božićne pakete hrane i darove za djecu. Uz osnovno (ulje, trajno mlijeko, šećer, tjestenina, riža, i sl.) prikupljaju i orahe, grožđice, mak, rum, vanilin šećer, prašak za pecivo, suhi kvasac, čokoladu za kuhanje, čokoladu u prahu, slatko vrhnje, šećer i pudinge u prahu, kokos brašno, konzervirano voće i još mnogo toga, kako bi zaista osjetili duh blagdana i sami mogli za svoje najmilije pripremiti kolače i ostale delicije.

Košarica za prikupljanje namirnica stajat će u hodniku na ulazu škole stoga pozivamo sve učenike i njihove obitelji da darivanjem namirnica daju svoj doprinos akciji.