Prvašići u Zoološkom vrtu
Autor: Darko Šlehta, 27. 4. 2016.

Dana 12. travnja naši su prvašići sa svojim učiteljicama posjetili Zoološki vrt. Posjet je organizirala SOVA – Škola stranih jezika. Razgledavanje je bilo odlično organizirano uz stručno vodstvo mladih edukatora. Učenici su bili podijeljeni u manje skupine, što je omogućilo pomno praćenje sadržaja koji su bili prilagođeni uzrastu učenika, vrlo zanimljivi i poučni. Učenici su sudjelovali na kratkom predavanju o životinjama što ih je posebno zainteresiralo i oduševilo. Svi su bili aktivni te postavljali mnoga pametna pitanja na ponos i ugodno iznenađenje svojih učiteljica. Nakon predavanja slijedila je kratka šetnja i osvježenje uz sladoled.

Prekrasnim dojmovima, okupani proljetnim suncem, sretno su se vratili na naš Jordanovac.

Učiteljice prvih razreda:

1.a Milena Turalija