Predstavljena knjiga C.A.Penić: Viktor i tajna družina Gromovi
Autor: Darko Šlehta, 26. 11. 2015.

U srijedu 11. studenog 2015. predstavljena je knjiga profesorice naše škole Corine Ane Penić: Viktor i tajna družina Gromovi. Školska knjiga je organizirala predstavljanje na Interliberu. Predstavljanju su prisustvovali učitelji naše škole te učenici 5.a i 5.b razreda kao i zainteresirani učenici drugih škola i ljubitelji dobre dječje knjige uopće. Razgovor o knjizi vodila je s autoricom C.A. Penić i prisutnim učenicima urednica Miroslava Vučić. Ovaj zanimljiv dječji kriminalistički roman posebno je predstavila prof. Marina Gabelica. Budući da se radi o napetom štivu, spisateljica Corina odgovarala je na brojna pitanja. Promocija je završila posvetama i autogramima C.A. Penić te iskrenim čestitkama autorici na njezinom zabavnom dječjem prvijencu.