Mladi bankari uredili zidove naše škole
Autor: Darko Šlehta, 11. 6. 2015.

Zagrebačka banka već tradicionalno provodi programe uvođenja novih radnika u rad Banke – Eduku i EduExpertu. Programi obuhvaćaju niz interaktivnih radionica i aktivnosti kroz koje novi radnici uče kako Banka funkcionira te stiču znanja i vještine važne za uspješno snalaženje u raznim poslovnim situacijama. Dio tog programa je i društveno korisna aktivnost kroz koju radnici Banke daju doprinos zajednici u kojoj žive i rade.

Tako je dvadesetak polaznika Zabine EduExperte 2. lipnja uredilo fasadu zgrade boravka OŠ Jordanovac i na taj način kreiralo ugodnije školsko okruženje.

Uz timski duh, suradnju i vedro raspoloženje, mladi bankari su se s ovog radnog druženja vratili obogaćeni iskustvom pomaganja i sudjelovanja u brizi za lokalnu zajednicu.

Fotografije možete pogledati u Foto-galeriji.