Obavijest o početku nastave, drugo obrazovno razdoblje
Autor: Darko Šlehta, 14. 1. 2021.

Dragi učenici, poštovani roditelji,

nastava u drugom polugodištu počinje 18. siječnja 2021. godine. Prema naputku Ministarstva znanosti i obrazovanja, nastava za učenike 5. do 8. razreda u narednom razdoblju bit će organizirana na daljinu. U Osnovnoj školi Jordanovac nastava na daljinu za učenike predmetne nastave odvija se putem platforme Microsoft Teams.  Nastava će se održavati u jutarnjoj smjeni prema važećem rasporedu za jutarnju smjenu. Manje izmjene u rasporedu će imati učenici 5. razreda, o ćemu će biti pravovremeno obaviješteni od razrednika.

Ljubazno molimo da pripremite tehničku opremu koju ste dobili na korištenje od škole i provjerite ispravnost iste (kamera, mikrofon) kako bi se pravovremeno uklonile eventualne neispravnosti.

Učenici od 1. do 4. razreda dolaze na nastavu u školu, prema važećem rasporedu. Prvi dan nastave bit će održana vježba evakuacije u slučaju potresa uz pridržavanje svih epidemioloških mjera.

Svima želimo uspješan početak drugog polugodišta!

Davor Krnjeta, ravnatelj i djelatnici OŠ Jordanovac