Obavijest o nastavku prijava za upis djece u 1. razred šk. god. 2020./2021.
Autor: Darko Šlehta, 25. 5. 2020.

Na testiranje za upis u školu potrebno se naručiti telefonski na 091/ 2346 267 i 091/2346 280 od utorka 26. svibnja 2020. svakim radnim danom od 9 do 12 sati ukoliko nam do sada niste dostavili svoje podatke putem elektroničke pošte.

UPISI I PROCJENA PSIHOFIZIČKE ZRELOSTI DJECE ZA ŠKOLU ODVIJAT ĆE SE U OSNOVNOJ ŠKOLI ANTUN GUSTAV MATOŠ, Al. Antuna Augustinčića 12.

Škole su dužne pridržavati se odgovarajućih mjera iz Uputa HZJZ-a za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu, s naglaskom na sljedeće mjere:

• održavati fizičku udaljenost (najmanje 1,5 m)
  • pojačati higijenu ruku (dezinfekcija ruku kod ulaska i izlaska u ustanovu)
  • koristiti vlastitu kemijsku  i običnu olovku kod pisanja,
  • odgoditi dolazak (djece i roditelja) s povišenom tjelesnom temperaturom i/ili respiratornim smetnjama te osoba sa sumnjom na zarazu COVID-19,
  • redovito prozračivati prostorije,
  • dijete u pratnji roditelja dolazi u dogovoreno vrijeme, roditelj ne ulazi u prostorije, već čeka na ulazu.

OBRASCI ZA UPIS

1. UPITNIK ZA RODITELJE/STARATELJE O UPISU U ŠKOLU

2. UPISNICA U ŠKOLU

3. ZAMOLBA ZA UPIS U ŠKOLU IZVAN UPISNOG PODRUČJA

Molimo roditelje da donesu popunjene obrasce ukoliko su u mogućnosti.

Prije upisa u I. razred, roditelj/skrbnik obvezan je dogovoriti termine pregleda djeteta:
u ambulanti nadležnog školskog liječnika putem  online aplikacije www.terminko.com Testiranje u školi moguće je obaviti neovisno o obavljenom pregledu kod školske liječnice.