Ravnatelj šahirao sa učenicima
Autor: Darko Šlehta, 23. 10. 2017.

ŠAH U OSNOVNOJ ŠKOLI JORDANOVAC

Petkom od 15.30 do 17 sati u kabinetu geografije OŠ Jordanovac održava se izvanškolska aktivnost  pod imenom „Šah u školi“. Nastavu (i treninge) vodi državni šahovski trener Joakim Puškaš iz Kadetskog šahovskog kluba „Brestje“ Sesvete, a pohađa je ukupno 19 učenika Škole.

U petak, 20. listopada na šahu je bilo iznimno zanimljivo i zabavno, jer je ovu šahovsku skupinu posjetio i sa učenicima šahirao ravnatelj Škole prof. Davor Krnjeta. Iako je rezultat tih šahovskih dvoboja bio u drugom planu, zamjetno je bilo navijanja za svoje prijatelje iz razreda i pomaganja u stilu „Pazi, ravnatelj ti je napao kraljicu!“ Uglavnom, dva školska sata protekla su u ugodnom sportskom nadmetanju i dobrom raspoloženju, uz obostranu želju za novim druženjem.

Šah u OŠ Jordanovac pohađaju sljedeći učenici: Luka Pilko (1.A), Ivan Perić (1.A), Antonio Grgec (1.C), Kristijan Brandt (1.C), Viktor Lukšić (2.A), Matej Pavlek (2.A), Josip Mustapić (2.A), Leo Šimetin (2.A), Marko Poljak(2.A), Emilija Ćurapov (2.B), Ivan Lončarić (2.B), Roko Pilko (3.A), Lovro Kovačević (3.A), Mate Radoš (3.A), Ivan Meštrić (3.A), Maša Batinović (4.A), Miron Blažek (4.B), Filip Matušin (7.c) te Fran Gelo (1. raz.) koji šah pohađa i u PŠ Kozjak i u OŠ Jordanovac.

Fotografije se nalaze u Foto-galeriji.