Božić u duhu dobrih namjera
Autor: Darko Šlehta, 6. 12. 2016.

OŠ Jordanovac u suradnji s Humanitarnom udrugom FB Humanitarci Zagreb organizira akciju prikupljanja namirnica za obitelji čiji su FB Humanitarci štićenici. Osim osnovnih namirnica ove će se godine prikupljati i namirnice koje obitelji već dugo nisu imale na stolu. Onim najmlađima želimo darivati slatkiše i pokoju novu igračku.

Što prikupljamo?

Namirnice učenici mogu donijeti u učionicu geografije svaki dan u 8 sati. Akcija traje do petka,
16. prosinca 2016. godine.

Sve o radu FB Humanitaraca pogledajte na web stranici www.fbhumanitarci-zagreb.hr.

Nadamo se da ćete svojim prilogom pomoći da oni kojima je to najviše potrebno osjete duh blagdana i da svojim najmilijima pripreme blagdansku svečanost!

Unaprijed zahvaljujemo!